Młodość nie zna ograniczeń

Misją marki Albatross jest dostarczanie wysokiej klasy zegarków przede wszystkim ludziom młodym, którzy poszukują modnych i solidnych rozwiązań, nieograniczonych barierą cenową. Nasze kolekcje tworzą zegarki damskie i męskie, utrzymane w stylu nowoczesnym, sportowym, klasycznym i ekstrawaganckim, oferowane w atrakcyjnych cenach – tak, by sprostać nie tylko zróżnicowanym gustom, ale i możliwościom młodych osób.

Selekcja materiałów

Zegarki Albatross produkujemy z najwyższej jakości materiałów, przykładając ogromną wagę do detali. Koperty są kompozytowe, mosiężne lub stalowe, wzbogacone odpornymi na ścieranie powłokami (typu IPS i IPG). Odpowiedni poziom uszczelnienia gwarantuje długoletnią żywotność produktu. W każdym zegarku pracują ekskluzywne mechanizmy - szwajcarskie (RONDA) lub japońskie(CITIZEN). Paski produkujemy ze skóry naturalnej lub ekologicznej, dzięki którym kolekcje Albatross zachwycają wyszukaną estetyką i wytrzymałością. 

Perfekcyjne dopasowanie

Albatross to bogaty wachlarz modeli, wśród których każdy Klient znajdzie zegarek odpowiadający swoim preferencjom modowym, potrzebom i stylowi życia. Atrakcyjna cena pozwala na szybkie rozszerzanie prywatnej kolekcji.

Wpuść Albatross’a do swojego salonu

Zapraszamy do współpracy firmy zegarmistrzowskie i jubilerskie z całej Polski, które chciałyby rozszerzyć swoją ofertę o zegarki Albatross. Gwarantujemy wsparcie merytoryczne i marketingowe, poparte wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży zegarków.